Owocowo – sama natura

Jakość i Tradycja

Nasze produkty, przygotowujemy według starych domowych przepisów, tradycyjnymi metodami. Nie zawierają aromatów, konserwantów, ani żadnych podejrzanych dodatków. Wybierając Owocowo wybierasz to co naturalne, prawdziwe – takie jak w spiżarni u babci!

www.sklep.owocowo.com.pl

Przetwory

Wszystkie owoce i warzywa, których używamy do przygotowania przetworów: dżemów, soków, syropów, kiszonek, octów, a nawet olei tłoczonych na zimno pochodzą z naszego gospodarstwa. Dbamy o naturalną jakość jedzenia od samego początku, od ziarna i sadzonki,  przez naturalny i nieprzyspieszany wzrost roślin i ich owocowanie aż po zbiór i produkcję naturalnych przetworów.

www.sklep.owocowo.com.pl

Gospodarstwo

Usytuowane jest na pograniczu Lubelszczyzny, Mazowsza i Podlasia, we wsi Kosuty. To niewielka wioska w gminie Stanin, oddalona jest od ruchliwych tras, a nasze pola położone są z daleka od dróg.

Uprawy

Nasze plantacje są prowadzone zgodnie z ekologiczną produkcją. Obecnie jesteśmy w trakcie konwersji i staramy się o certyfikat, który ostatecznie przypieczętuje naszą ekologiczną uprawę. Na polach uprawiamy głównie stare i tradycyjne odmiany owoców. Specjalizujemy się w malinach, truskawkach, czarnej porzeczce i borówce amerykańskiej. Z roku na rok rozwijamy się, dlatego też nasze uprawy wzbogaciliśmy o inne owoce jak żurawina, świdośliwa, agrest, aronię. Posadziliśmy też sad, w którym znajdują się jabłonie, czereśnie, śliwy, grusze, wiśnie, dereń. Uprawiamy ponadto warzywa, oraz zioła. Więcej na ten temat sprawdzisz na stronie plantacje

Dlaczego my?

Bo wybierając nasze produkty kupujesz zdrowe i w pełni naturalne przetwory, bez chemii, bez sztucznych dodatków. Produkowane z szacunkiem dla natury i jej plonów, z szacunkiem dla Ciebie i Twojej rodziny. Owocowo to nasz sposób na życie, to nasza radość i nasza misja. Chcemy jeść zdrowo i pragniemy aby inni też mogli jak my cieszyć się naturalnymi przetworami. Zapraszamy do naszego sklepu:

www.sklep.owocowo.com.pl