PLANTACJE

Zdrowe i ekologiczne gospodarstwo owocowo – warzywne

W małej wiosce na pograniczu Lubelszczyzny, Mazowsza i Podlasia prowadzimy nasze gospodarstwo owocowo – warzywne. Nasze plantacje prowadzone są w 100% ekologicznie i naturalnie bez chemicznych oprysków i nawozów. Dzięki temu masz pewność, że produkty z naszych warzyw i owoców są w pełni zdrowe, naturalne i bezpieczne dla zdrowia ponieważ nie zawierają szkodliwych pozostałości chemicznych po opryskach.  Gospodarstwo usytuowane jest z dala od dróg (zarówno tranzytowych jak i tych mniejszych), co gwarantuje także brak zanieczyszczeń od transportowych.

Owoce na naszych polach

Obecnie na naszych polach uprawiamy następujące owoce:

1. Maliny letnie i jesienne
2. Truskawki
3. Borówki Amerykańskie
4. Porzeczki czarną, czerwoną i białą
5. Agrest biały i fioletowy
6. Różę
7. Świdośliwę
8. Aronię
9. Czarny bez

Natomiast w naszym młodziutkim jeszcze sadzie znajdują się
1. Jabłonie
2. Grusze
3. Śliwy
4. Wiśnie
5. Czereśnie
6. Dereń
7. Jarząb szwedzki
8. Orzechy laskowe i włoskie

Warzywa

W tunelu foliowym oraz na polach uprawiamy też najpopularniejsze warzywa, które potem wykorzystujemy do kiszonek, sosów, zup i dań gotowych, pikli, ale też świeże przywozimy na zamówienie do naszego punktu w Ząbkach. Na polach znajdziesz:

 1. Ogórki
 2. Pomidory
 3. Cukinię
 4. Patisony
 5. Dynię
 6. Fasolkę szparagową
 7. Paprykę
 8. Papryczkę chili
 9. Rzodkiewkę
 10. Buraki ćwikłowe
 11. Cebulę
 12. Kapustę
 13. Ziemniaki

Gospodarstwo i przetwory to nie tylko nasza praca, ale też ogromna pasja. Dlatego stale zastanawiamy się jak dalej się rozwijać i eksperymentujemy z nowymi owocami, roślinami, ziołami. W planach mamy uprawy morwy, nieszpółki, wisienki kosmatej, głogu i oliwnika wielokwiatowego.  Sprawdzamy też możliwości uprawy czarnuszki, ostropestu, wiesiołka i słonecznika. A wszytko po to aby dostarczać wam zdrową i naturalną żywność.