warzywnie

 

 

Domowe produkty z warzyw: Kiszone ogórki, Kiszona kapusta, Ketchup

pyszne i zdrowe przetwory z warzyw, bezglutenowe i wegańskie, na przekąskę lub jako dodatek do domowych dań, itp. … a może na prezent dla bliskiej osoby

 

 

 

 


 


Naszą pasją jest zarówno uprawa owoców, jak i warzyw oraz robienie z nich przetworów.

Od małej sadzonki przez dojrzałe warzywa po gotowe przetwory. Wszystkie warzywa pochodzą wyłącznie z naszych plantacji , zlokalizowanych na Lubelszczyźnie i prowadzonych według ekologicznych zasad oraz zasad zdrowej żywności bio, bez pestycydów i szkodliwej chemii- sama natura. 


 

Wszystkie przetwory przygotowujemy według tradycyjnych receptur naszych babć. Korzystamy również z przepisów z książek z początku ubiegłego wieku, dlatego produkty owocowo mają  tak niepowtarzalny smak z dawnych lat.

 

DSC_0344copy

 


 

Nasze przetwory są w pełni wegańskie i bezglutenowe. Są w pełni naturalne – ponieważ składniki to warzywa pochodzące z naszych plantacji, bez żadnych innych dodatków czy ulepszaczy. Używamy soli kłodawskiej, a wszystkie przetwory przygotowujemy domowymi sposobami Ponadto wszystkie produkty są przebadane laboratoryjnie dlatego masz pewność, że są w pełni bezpieczne.


 

Dlaczego warto spożywać produkty domowy ketchup czy kiszonki?

Odpowiedź poznasz w poniższych infografikach, oraz zaglądając na naszego bloga:

  • Dla wszystkich którzy chcą wzmocnić swoje serce.
  • Dla wszystkich którzy chcą wzmocnić organizm po przebytej antybiotykoterapii.
  • Dla każdego kto chce usprawnić swój układ odpornościowy
  • Dla każdego kto ceni sobie zdrowie, smak i aromat

 


 

 

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów zarówno warzywnych jak i owocowych przetworów są bardzo pozytywne opinie Allegrowiczów, którzy kupili nasz produkty

Więcej komentarzy znajdziesz na naszym starym koncie Allegre

… klikając tutaj

 

 

 

Kup teraz…na

Odwiedź nasze aukcje
klikając tutaj