żurawinowo

 

 

Domowe produkty z żurawiny:

syrop, sok 100% bez cukru,

oraz mus 

pyszne i zdrowe przetwory z borówki amerykańskiej, bezglutenowe i wegańskie, na śniadanie, przekąskę lub jako dodatek do deserów i ciast, itp. … a może na prezent dla bliskiej osoby

 

 Naszą pasją jest zarówno uprawa owoców jak i robienie z nich przetworów.

 Od małej sadzonki przez dojrzałe owoce po gotowe soki i dżemy. Wszystkie owoce na przetwory pochodzą wyłącznie z naszych plantacji , zlokalizowanych na Lubelszczyźnie i prowadzonych według ekologicznych zasad oraz zasad zdrowej żywności bio, bez pestycydów i szkodliwej chemii- sama natura. 

 


 

Wszystkie przetwory przygotowujemy według tradycyjnych receptur naszych babć. Korzystamy również z przepisów z książek z początku ubiegłego wieku, dlatego produkty owocowo mają  tak niepowtarzalny smak z dawnych lat.

Sequence 0102231 copy

 


 

Nasze soki, dżemy i syropy są w pełni wegańskie i bezglutenowe. Są w pełni naturalne – ponieważ składniki to tylko owoce żurawiny, lub sok z żurawiny, z niewielkim dodatkiem cukru lub jak w przypadku produktów 100 % bez cukru i żadnych innych dodatków czy ulepszaczy. Ponadto wszystkie produkty są przebadane laboratoryjnie dlatego masz pewność, że są w pełni bezpieczne.


 

Dlaczego warto spożywać produkty z borówki amerykańskiej?

Odpowiedź poznasz w poniższej infografice klikając

tutaj

 

owoce3

 


 

  • Dla kobiet z infekcją układu moczowego
  • Dla przeziębionych lub chorych na grypę
  • Dla każdego kto chce usprawnić swój układ odpornościowy
  • Dla każdego kto ceni sobie zdrowie, smak i aromat

 


 

 

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów zarówno soku jak i dżemów są bardzo pozytywne opinie Allegrowiczów, którzy kupili nasz produkty

Więcej komentarzy znajdziesz na naszym starym koncie Allegre

… klikając tutaj

 

 

 

Kup teraz…na

Odwiedź nasze aukcje
klikając tutaj